Navštivtě
náš eshop
Produkty
Groeneveld
Listová pera pro
nákladní automobily
Náhradní díly pro
osobní a už. vozy
Náhradní díly pro
nákladní vozy
Vstup pro
Eshop
Autodíly
IKARUS
Produty GROENEVELD
Home
Spektrum produktů značky Groeneveld
Produty GROENEVELD

BreakAlube

Zkušenosti v oblasti mazání hydraulických bouracích kladiv, jsme využili při konstrukci systému BreakAlube. Je to novinka v systémech centrálního mazání. Všechny důležité části systém jsou odolné extrémním podmínkám práce s cílem zajistit co nejspolehlivější podmínky práce.

 

BreakAlube je postaven na známé pumpě centrálního mazání TriPlus z produkce firmy Groeneveld. Důležité části pumpy jako jsou např. ložiska zůstaly zcela nově zkonstruovány abychom umožnili regulaci tlaku až na hranici 275bar a použití maziv typu NLGI2, rovněž s přídavky grafitu nebo mědi.

 

Použití BreakAlube

Pokaždé když bourací kladivo pracuje po dobu 60 sek. systém BreakAlube automaticky zpustí cyklus mazání během kterého již dříve stanovená dávka maziva je dodána do mazacích bodů kladiva. Při minimálních dávkách maziva tento proces trvá 60 sekund.

 

Dávkování maziva je od 0,2 do 4,0 cm3 v každém cyklu mazání . Tuto dávku můžeme nastavit díky použitému programu Digital Control Unit. Dávkování je nezávislé na teplotě nebo hustotě maziva , je vždy důkladné a přesné. Tato preciznost je dosahována díky poměru k pohybu mechanismu pumpy.

 

Jestliže hladina maziva je příliš nízká nebo je zásobník úplně prázdný, projeví se chyba systému a operátor stroje je upozorněn signalizačním světlem v kabině stroje. Jestliže není záruka pravidelného mazání stroje, systém BreakAlube automaticky vypne motor kladiva.

 

Standardní vybavení

  • vytvrzený element pumpy pro prodloužení životnosti
  • vylepšení excentricky uloženého axiálního ložiska
  • kontrola tlaku mazání a signalizace zabezpečení
  • nádoba na mazivo s pohyblivým víkem
  • signalizace minimální hladiny maziva nebo prázdného zásobníku
  • aktivní funkce samovypnutí kladiva

 
2007 © Copyright
IKARUS AUTODÍLY, spol. s r.o.