Navštivtě
náš eshop
Produkty
Groeneveld
Listová pera pro
nákladní automobily
Náhradní díly pro
osobní a už. vozy
Náhradní díly pro
nákladní vozy
Vstup pro
Eshop
Autodíly
IKARUS
Produty GROENEVELD
Home
Spektrum produktů značky Groeneveld
Produty GROENEVELD

Compalube

Compalube je systém centrálního mazání pro osobní automobily, které mají menší množství mazacích bodů, jež se však musí pravidelně mazat. Díky Compalube, novému systému centrálního mazání, můžeme vyeliminovat ztráty cenného času, o který přicházíme při ručním mazání. Compalube je odpovědí na stále vzrůstající poptávku po kompaktních systémech mazání plastickými mazivy pro tahače a návěsy. Také pokud má být mazána jen točna nebo čepy nápravy, vyplatí se použít centrální mazání Compalube.

 

Integrovaná řešení: Compalube plní skvěle všechny funkce, tak jako větší systémy centrálního mazání, ale jeho konstrukce byla zoptimalizována. V poměrně malé skříňce je umístěna pumpa, zásobník maziva, časový spínač nebo počítač brzdných cyklů a rozdělovač maziva.
Výhodou je velice krátký čas montáže a díky tomu nižší investiční náklady než u jiných systémů centrálního mazání plastickými mazivy.

 

Rychlá montáž a jednoduchá obsluha:

Compalube se skládá pouze z jedné části. Systém je připraven k práci ihned po připojení stlačeného vzduchu, proudu a po propojení mazacích míst. Nádoba na mazivo se dá jednoduše bez ušpinění vyměnit. Díky viditelnému ukazateli tlaku maziva na modulu Compalube je kontrola funkčnosti systému velice jednoduchá.

 

Výhody snižující náklady:

  • Jednoduchá a rychlá montáž
  • Menší opotřebení mazaných částí vozidla
  • Menší zužití maziva
  • Méně prostojů
  • Rychlý návrat investic

 
2007 © Copyright
IKARUS AUTODÍLY, spol. s r.o.