Navštivtě
náš eshop
Produkty
Groeneveld
Listová pera pro
nákladní automobily
Náhradní díly pro
osobní a už. vozy
Náhradní díly pro
nákladní vozy
Vstup pro
Eshop
Autodíly
IKARUS
Produty GROENEVELD
Home
Spektrum produktů značky Groeneveld
Produty GROENEVELD

SingleLine

Systém speciálně určený pro nákladní automobily a autobusy a stroje s menším počtem mazacích míst, které jsou zásobovány jednou linií. Systém dodává mazivo do všech potřebných míst v danou dobu v přesně určeném množství. Díky správnému mazání nejdůležitější díly, jako například točna a sedlo jsou vždy správně promazány a tak vlhkost a nečistoty nepronikají mezi tyto díly, což výrazně přispěje k delší životnosti těchto dílů, jejich opotřebení se sníží na minimum a o jejich mazání se nemusíme dále starat.

 

Výhody automatických systémů mazání plastickými mazivy:

  • Žádné prostoje potřebné k mazání (na dílně)
  • Úspora času
  • Žádné prostoje potřebné k mazání (na dílně)
  • Menší opotřebení částí
  • Nižší náklady na opravy
  • Vyšší spolehlivost

 

Odborná montáž:

Systémy centrálního mazání plastickými mazivy firmy Groeneveld jsou dodávány jako montážní sestava pro konkrétní daný typ vozidla nebo stroje s potřebným počtem mazacích míst. Montáž je prováděna specializovanými pracovníky firmy, nebo proškolenými pracovníky servisu.

 

Systém pohyblivého víka:

Pumpa je již sériově vybavena pohyblivým víkem, které vždy ukazuje množství maziva v zásobníku. Eliminuje se tak oxidace maziva, voda nekondenzuje na jeho povrchu ani na stěnách zásobníku, které jsou vždy čisté, bez usazených kousků maziva, a proto máme vždy přehled o množství maziva zásobníku. Díky pohyblivému víku se systém Single line dokonale hodí pro použití maziv, které podléhají biodegradaci.

 
2007 © Copyright
IKARUS AUTODÍLY, spol. s r.o.