Navštivtě
náš eshop
Produkty
Groeneveld
Listová pera pro
nákladní automobily
Náhradní díly pro
osobní a už. vozy
Náhradní díly pro
nákladní vozy
Vstup pro
Eshop
Autodíly
IKARUS
Produty GROENEVELD
Home
Spektrum produktů značky Groeneveld
Produty GROENEVELD

TWIN                                                  

Firma Groeneveld nabízí několik typů systémů automatického mazání pro automobily, stavební a zemní stroje. Jedním z nich je duální systém TWIN, který je často používaný ve strojích, které pracují v těžkých podmínkách. Díky tomuto sytému jsou stroje vždy připraveny práci a nevyskytují se problémy spojené se špatným mazáním. TWIN je pro každou firmu velkou výhodou! Tento moderní systém mazání plastickými mazivy dokonale promaže každý bod, provádí autokontrolu sama sebe a informuje obsluhu stroje o případných závadách.

 

Výhody:

  • Úspora času potřebného k mazání stroje
  • Nižší náklady na mazání
  • Nižší náklady na opravy stroje
  • Plně monitorovaný systém (display s kontrolkami, paměť + diagnostika)
  • Přesné dávky maziva, které neovlivňuje ani venkovní teplota
  • Zařízení je sériově vybaveno systémem pohyblivého víka
  • Montážní sestava obsahuje přesný návod na montáž + informace o náhradních dílech

 

Duální systém mazání pro plastická maziva typu „2“
Systém TWIN EP-2 je plně kontrolovaným systémem centrálního mazání. Skládá se z pístové pumpy, sítě trubek (hadic), z rozdělovacích bloků z dalších trubek, které rozvádějí mazivo do mazacích bodů. Pomocí tlačítka na display může operátor upravit dobu mazacího cyklu, který je optimální pro daný typ práce stroje. Mazivo prochází hlavním vedením do rozdělovacích bloků. Pumpa se automaticky vypíná, pokud tlak v jednotkách dávkovacích jednotkách dosáhne minimálně 100bar. Výhodou této konstrukce je, že i nejvíce vzdálená místa dostanou vždy stejnou dávku maziva v daném množství pod plným tlakem.

 

Systém pohyblivého víka:

Pumpa je již sériově vybavena pohyblivým víkem, které vždy ukazuje množství maziva v zásobníku. Eliminuje se tak oxidace maziva, voda nekondenzuje na jeho povrchu ani na stěnách zásobníku, které jsou vždy čisté, bez usazených kousků maziva, a proto máme vždy přehled o množství maziva zásobníku. Díky pohyblivému víku se systém TWIN dokonale hodí pro použití maziv, které podléhají biodegradaci.

 

Odborná montáž:

Systémy centrálního mazání plastickými mazivy firmy Groeneveld jsou dodávány jako montážní sestava pro konkrétní daný typ vozidla nebo stroje s potřebným počtem mazacích míst. Montáž je prováděna specializovanými pracovníky firmy, nebo proškolenými pracovníky servisu.

 

 

Popis-leták(.pdf)

Popis-leták_2 (.pdf)

 
2007 © Copyright
IKARUS AUTODÍLY, spol. s r.o.